נגישות 360

אין ספק ששירותי הדיגיטל בחברה מחייבים אותנו להתחדש, לעדכן ולהפתיע לטובה את לקוחותינו. חשוב שבתהליך זה נשמור על הנגישות של שירותי הדיגיטל כך שכלל הלקוחות יוכלו להמשיך להינות ולהתחדש אתנו. בדיוק בשביל זה יש אותנו, אנחנו מציעים לכם שתי סוגי חבילות כל אחת מציעה יתרונות ייחודיים המתאימים לצרכים שלכם. בחרו את החבילה המתאימה ותמשיכו להינות מהסטנדרטים הגבוהים של "נגישות לכל":

צרו עמנו קשר בהקדם להתאמת חבילה אישית המתאימה לצרכי הארגון.

- צוות QA עם ניסיון של למעלה מ- 5 שנים בבדיקות אתרים, אפליקציות ומובייל
- צוות תמיכה עבור מפתחים לכתיבת קוד נגיש
- צוות הדרכה לבדיקות QA ועבודה עם תוכנות מסייעות ( קרא מסך )
- צוות לבניית אפיון וממשק משתמש לאתרים ואפליקציות נגישות
- צוות להנגשת מסמכים
- צוות לניתור ואבחון פערי נגישות באתרי הקבוצה 24/7 באמצעות כלים אוטומטים

קורסי הדרכת נגישות – קמפוס נגישות לכל

בחברה שלך כל בעלי התפקידים יכירו את נושא הנגישות וחשיבותם לחברה. לכן נגישות לכל מזמינה אותך להצטרף ל"קמפוס נגישות לכל". בקמפוס מתקיימות הדרכות והכשרות מקצועיות לחברות ולבעלי תפקידים בחברתכם. עד כה הודרכו אלפי עובדים במגוון תפקידים בחברה במסגרת קמפוס ההדרכה שלנו. ההדרכות מתקיימות היכן שתבחרו - במשרדי החברה או בקמפוס ההדרכה שלנו. אנחנו מזמינים אותך לבחור עוד היום הדרכת נגישות לחברה שלך:
• הדרכות נגישות לבודקי QA
• הדרכות נגישות למעצבי אתרים
• הדרכות נגישות לעורכי תוכן
• הדרכות נגישות למפתחים – פיתוח קוד נגיש
• הדרכות נגישות והכשרה של רכזי נגישות
• הדרכות נגישות למהלים בכל השדרה הארגונית

רכזי נגישות – הדרכה והשמה

נגישות לכל מתמחה בהכשרה, הדרכה והשמה של רכזי נגישות לחברות. החוק מחייב חברות שמעניקות שירות לציבור ומעסיק 25 עובדים ומעלה, למנות "רכז נגישות" להכשירו לתפקידו. פנו אלינו כדי להצטרף לקורס הקרוב.

פיתוח קוד נגיש ובדיקות נגישות

השירותים הקלאסיים שלנו תמיד עומדים לרשותכם:

פיתוח קוד נגיש

אנחנו מודעים לכך שתהליך השלמת נגישות של עולם הדיגיטל מאתגר ומורכב ולכן אנחנו כאן כדי לעזור. כמומחים בתחום אנחנו נבצע עבורך את ההנגשה של שירותי הדיגיטל – אתרים ואפליקציות של חברתכם. זקוקים להכוונה ותמיכה ? מומחי קוד נגיש של חברתנו יסייעו לפיתוח בחברתכם להשלים את תהליך ההנגשה בהצלחה.

בדיקות נגישות מסמכים

לנגישות לכל צוות QA המומחה בבדיקות QA של נגישות מסמכים: מסוג word, PDF Excel ועוד. אנחנו מבצעים בדיקות נגישות בכלים אוטומטיים וידניים המדמים עבודה של אדם בעל מוגבלות. אנחנו עובדים בשיתוף מלא והדוק עם ארגוני נגישות ועם אנשים בעלי מוגבלות. במסגרת הבדיקות הנגישות שנערוך אנחנו נספק לחברתכם מסמך ברור המציג את ממצאי הנגישות של מסמכים בחברתכם.

בדיקות נגישות מסמכים

לנגישות לכל צוות QA המומחה בבדיקות QA לנגישות ועבר הכשרה מיוחדת בתחום. אנחנו מבצעים בדיקות נגישות בכלים אוטומטיים וידניים ועובדים על פי תקן הנגישות בישראל. אנחנו עובדים בשיתוף מלא והדוק עם ארגוני נגישות ועם אנשים עם מוגבלות.
במסגרת הבדיקות הנגישות שנערוך אנחנו נספק לחברתכם מסמך ברור המציג את ממצאי הנגישות של נכסי הדיגיטל של חברתכם הכולל:
• אתרי האינטרנט
• אפליקציות – IOS ואנדרואיד
• דפי נחיתה
• דיוור לקוחות

מה צריך לעשות כדי שזה יקרה? פשוט להתקשר ל 050-5757757 מורשה הנגישות אלי רונקין או לשלוח מייל: eli.ronkin@gmail.com.